TARİHÇE

Geçmişi 1950’li yıllara dayanan LOCCA GRUP, %100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam ediyor. Bakır imalatıyla başlayan faaliyetlerden sonra, zamanla çelik bazlı mutfak gereçleri alanında da çalışmaya başlamıştır.

Hizmet verdiği sektörlerde her zaman öncü firmalar arasında olmayı hedefleyen LOCCA GRUP, 1980’li yılların sonuna doğru , oluklu mukavva sektörüne dayalı yatırımlarıyla faaliyet göstererek , bugün grup şirketleri ile; kağıt üretimi, tarım, kimya, deniz taşımacılığı ve telekominikasyon alanlarında başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

2.nesil kuşağın mimarlarından olan Ömer Faruk Ciğer; genç ve dinamik ekibiyle, müşterilerin talepleri ve gelişen teknoloji doğrultusunda yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir. 2019’ın son aylarında bünyesine kattığı yeni şirketlerle çalışma alanını genişletmiştir.

Her zaman öncelikli olarak faaliyet göstermekte olduğu alanda üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan LOCCA GRUP A.Ş. , 01.02.2012 tarihinde LOCCA MEDYA, LOCCA RECORDS, LOCCA VOGUE ve LOCCA GARAGE grup şirketlerini kurup, 01.11.2019‘da MobilCadde.com ve Erkas Telekomünikasyon ile yeni bir alanda sektördeki saygınlığını sürdürmeye devam etmektedir.