Hakkımızda: Misyon Vizyon
Anasayfa \ Hakkımızda
Biz Kimiz?
Biz Kimiz

% 100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam eden LOCCA GRUP‘un temelleri, 1950 ‘li yıllara dayanmaktadır.Bu dönemlerde ağırlıklı olarak bakır imalatına dayalı faaliyetler , zaman içerisinde paslanmaz çelik bazlı mutfak gereçlerine kaymıştır.

Bulunduğu sektörlerde hep öncü firmalar arasında olmayı hedefleyen LOCCA GRUP ailesi 1980’lerin sonlarına gelindiğinde; oluklu mukavva sektörüne dayalı yatırımlarını faaliyete geçirerek, bugün bünyesinde bulundurmuş olduğu grup firmaları ile; kağıt üretimi, enerji, kimya, tarım ve deniz taşımacılığı alanlarında başarıyı ilke edinmiş olan, sürekli İSO ilk 500 veya İSO ikinci 500 içinde yer alan büyük bir sanayi kuruluşu halini almıştır. 2. nesil kuşağın mimarlarından olan Ömer Ciğer; gelişen teknoloji ve müşteri talepleri doğrultusunda, genç ve dinamik kadrodan oluşturduğu ekibi ile yeni faaliyet alanlarında yatırımlar yapmaktadır.

Faaliyet göstermekte olduğu her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinmiş olan LOCCA GRUP Ailesi, mevcut kurumsal müşterilerine ilaveten faaliyet gösterdikleri alanlarda öncü firmalara en iyi hizmeti verebilmek için 01.02.2012 tarihi itibari ile; LOCCA MEDYA’yı, LOCCA RECORDS, LOCCA VOGUE ve LOCCA GARAGE grup şirketlerini kurmuştur.

Bizimle İlgili Veriler
357
Mutlu Müşteri
477
Proje
899
Sizden Gelen Mesajlar
726
Çalışma Saati
Referanslar