Haberler: Bizden Haberler
Anasayfa \ Haberler
«Önceki 1Sonraki»
Kahraman Deniz "19" Çıktı!!!
2018-12-21
Dijital müzik platformlarında geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Kahraman Deniz bu kez “19” ismini verdiği albümüyle sevenleriyle buluştu. Genç sanatçı albüm çıkışı ile birlikte başladığı konserlerine hız kesmeden devam ediyor. 31 Ocak Perşembe İf Performance Hall Beşiktaş'ta sevenleri buluşmaya hazırlanan Kahraman Deniz'in çıkış şarkısı "Böyle Sever" kısa sürede dijital dünyada video klibiyle 5 milyon izlenme oranına ulaştı. Locca Records etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan albümde yer alan tüm şarkıların söz ve müzikleri Kahraman Deniz’e ait. Aranjelerde ise Cenk Çelik, Fırat Haznedaroğlu ve Alican Genç gibi isimler yer almakta. Kısa süre önce çıkarmış olduğu teklileri Suç Mahalli ve Doğal Afetim’in de yer aldığı Kahraman Deniz’in albümü 19’da, 8 şarkı bulunuyor. Albümün ilk çıkış şarkısı 'Böyle Sever’in klibini ise Mustafa Gürbüz çekti.İnsanların hayatlarında sayıların büyük önemi olduğuna inanan ve her şarkısında günümüz şarkılarından farklı olarak bir hikaye anlatan Kahraman Deniz, albümü için; “Güçlü öykülerimin kahramanıydı 19... Bu, üzerinde 19 olan bir öykü...” diyor.
Hoşgeldin ANAR !
2018-08-02
Locca Grup; son dönemin popüler ismi Anar ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. 2016 yılından itibaren adından söz ettiren ve popülerliği ile ismini Türkiye sınırlarının ötesinde taşıyan Anar, Locca Records etiketi altında çok yakında DJ performans albümü ile tüm dijital platformlar ve müzik market raflarındaki yerini alacak. Ailemize hoşgeldin Anar!
Kahraman DENİZ
2018-08-02
Recommend existence curiosity perfectly favourite get eat she why daughters. Not may too nay busy last song must sell. An newspaper assurance discourse ye certainly. Soon gone game and why many calm have. An so vulgar to on points wanted. Not rapturous resolving continued household northward gay. He it otherwise supported instantly. Unfeeling agreeable suffering it on smallness newspaper be. So come must time no as. Do on unpleasing possession as of unreserved. Yet joy exquisite put sometimes enjoyment perpetual now. Behind lovers eat having length horses vanity say had its.

Real sold my in call. Invitation on an advantages collecting. But event old above shy bed noisy. Had sister see wooded favour income has. Stuff rapid since do as hence. Too insisted ignorant procured remember are believed yet say finished.
Months on ye at by esteem desire warmth former.
Oğuz EVREN “Bir Sen Etmedi” Çıktı!!!
2018-08-02
Sözü ve müziği sanatçımız Oğuz Evren’e, Aranjesi Celil Yavuz’a ait olan yeni tekli “Bir Sen Etmedi” nin klip çekimlerini tamamladık. Locca Records etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini alan "Bir Sen Etmedi" şarkımızı aşağıdaki linklerden dinleyebilir veya indirebilirsiniz.
«Önceki 1Sonraki»